ظرف 3 روز سایت یا فروشگاه اینترنتی شما رو راه اندازی می‌کنیم

تا فروشتون رو به دوران قبل از کرونا برگردونین

09107605142

ارسال پیامک به کلیه مناطق و محله‌های تهران و کلان‌شهرها فقط 18 تومان

طراحی سایت با ونک سایت

مشاوره رایگان 09107605142

طراحی سایت زیبا و حرفه‌ای در ونک سایت و تبلیغات خدمات شما در صفحه اول گوگل، طراحی سایت شرکتی، سایت پزشکی، نوبت‌دهی آنلاین، سایت املاک، سایت فروشگاهی و …

مشاوره با کارشناسان

به منظور مشاوره رایگان با کارشناسان فنی در زمینه طراحی سایت، تبلیغات گوگل و … لطفاً شماره همراه خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود

تکنولوژی روز

طراحی سایت را می‌توان به کمک زبان‌های برنامه نویسی مختلف و یا با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا، انجام داد. اما آنچه مهم است، بهره بردن از آخرین ترندها و تکنولوژی‌های روز طراحی وبسایت خواهد بود.

بهینه بودن وب‌سایت

طراحی سایت بدون رعایت اصول سئو یا همان بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو، فرایندی بدون نتیجه خواهد بود. چراکه هدف از طراحی یک سایت جذب مخاطب و سپس فروش یا برندینگ است.

تشخیص هدف

یک طراح سایت حرفه ای تمام اهداف و خدمات مورد نیاز شما را بررسی می‌کند؛ تا با توجه به نیاز مشتری برنامه ریزی لازم جهت طراحی نمای ظاهری سایت، سرویس‌های قابل ارائه و کد نویسی آن انجام شود.

مدیریت و پشتیبانی

یک وب‌سایت بدون پشتیبان، مانند یک ماشین بدون راننده است. برای اینکه وب‌سایتان بتواند نیازهای شما را برآورده کند، نیازمند یک پشتیبان دائم و با تجربه هستید.

رعایت اصول دیجیتال مارکتینگ

رعایت اصول دیجیتال مارکتینگ مسئله‌ای اساسی در طراحی سایت است. یک وب‌سایت زمانی مخاطب‌پسند خواهد بود که اصول اولیه دیجیتال مارکتینگ را به درستی رعایت کند.

امنیت بالا

اطلاعات وب‌سایت شما با ارزش است؛ و حفاظت از آن، کاری تخصصی و در حیطه طراحی سایت است. ما وب‌سایت شما را به گونه‌ای طراحی می‌کنیم، که از حداکثر امنیت برخوردار باشد.

سفارش آنلاین هاست

linux-host سفارش آنلاین هاست
هاست لینوکس دایرکت ادمین ایران
  • هاست لینوکس دایرکت ادمین ایران
  • هاست لینوکس سی پنل ایران
  • هاست لینوکس دایرکت ادمین خارج
  • هاست لینوکس سی پنل خارج
linux-host سفارش آنلاین فعالسازی تبلیغات گوگل